Najdite si prácu

Junior projektový manažér

Bratislava a okolie od 1200 € brutto + variabilná zložka mzdy až do výšky 50% /v závislosti od skúseností, vedomostí a záujmu kandidáta/ TPP
TOP Top badge

Pre nášho významného obchodného partnera hľadáme šikovného, samostatného, cieľavedomého "Projektového manažéra".

Pracovať bude na veľkých projektoch, takže by sa nemal báť ani veľkých výziev. Koordinovať bude predovšetkým činnosť stavebných majstrov a nepriamo montážnych skupín, to značí skúsenosť s riadením zákaziek, technický background a myslenie, znalosť stavebnej problematiky, technických výkresov veľkou výhodou.

Náplň práce

- zodpovednosť za prevzatie zákazky z obchodného oddelenia
- zodpovednosť za organizáciu a riadenie realizácie zákazky
- zabezpečenie koordinácie procesov potrebných pre realizáciu jednotlivých projektov v súlade s časovým harmonogramom, kalkulačným    nastavením a kvalitatívnom nastavením
- riadenie a organizovanie projektového tímu, resp. externých dodávateľov až po ukončenie zákazky
- tvorba časového harmonogramu pre všetky činnosti jednotlivých projektov
- koordinačná činnosť a kooperácia s objednávateľom
- zodpovednosť za zabezpečenie, výber a koordináciu subdodávateľov
- zodpovednosť za ekonomiku zákazky
- reportovanie o stave zákazky smerom k vedeniu spoločnosti
- vyhodnotenie zákazky po dokončení
- odovzdanie zákazky do servisu

Požiadavky na zamestnanca

práca si vyžaduje cestovanie predovšetkým v rámci BA, ale môže sa stať, že aj v rámci celého Slovenska,
predchádzajúce skúsenosti na obdobnej pozícii výhodou,
komunikatívna, pohotová osobnosť so schopnosťou vyjednávať,
vysoké pracovné nasadenie, vytrvalosť,
schopnosť úspešne viesť viacero projektov súčasne,
technické myslenie, priestorové videnie a správny odhad

Strojárska výrobná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom trhu.

- práca v príjemnom kolektíve
- priestor pre sebarealizáciu
- možnosť odborných kurzov
- stabilný zamestnávateľ s dlhoročnou trádíciou na slovenskom trhu
- služobné auto, PC, telefón
- práca v teréne aj v kancelárii