Najdite si prácu

Junior procesný inžinier, 3D modely

Nitra od 1300€ brutto + 140€ variabilná zložka mzdy + 60€ dochádzkový bonus. Konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta na danej pozícii. TPP
TOP Top badge

Pre nášho klienta hľadáme Junior procesného inžiniera v oblasti zavádzania nových technologických procesov a postupov vo výrobnej spoločnosti.

Potrebujeme kandidáta so silným samostatným, tvorivým a praktickým myslením, dobrou predstavivosťou pre procesy a udalosti.

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť stať sa členom tímu v spoločnosti s popredným postavením na trhu v oblasti vývoja a výroby kovových komponentov.

Náplň práce

- návrh dizajnu prípravkov potrebných v procese výroby a metrológie, optimalizácia už existujúcich prípravkov
- spolupráca a dohľad pri zhotovovaní navrhnutých prípravkov a ich zavedenie do procesov
- preškolenie pracovníkov zodpovedných za prácu s danými prípravkami prostredníctvom pracovných inštrukcií
- údržba a optimalizácia pridelených nových a existujúcich zariadení podľa pokynov nadriadeného
- tvorba a údržba technickej dokumentácie pre príslušné prípravky a pridelené zariadenia
- úzka spolupráca s oddelením kvality a projektovým oddelením pri nápravných opatreniach a inováciách
- spolupráca s externými dodávateľmi

Požiadavky na zamestnanca

- základy merania, tolerovanie, normalizácia
- 1 rok odbornej praxe
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- výborné organizačné schopnosti
- vysoká miera zodpovednosti
- technické kreslenie, výkresová dokumentácia, technické normy, výrobné technológie, strojnícke tabuľky, základy konštrukcie
- všeobecný prehľad v oblasti výrobných technológií
- systémy a štandardy kvality v strojárstve a automob.priemysle ISO9001, IATF 16949
- techniky FMEA, APQP, LEAN výroba, 8D, SPC, poka-yoke, strojnícke tabuľky, základy konštrukcie
- užívateľ MS Office, CAD softvér

Výroba spoločnosti sa špecializuje na lisovanie kovov za studena, bodové zváranie, montáž a odmasťovanie dielov pre cieľové odvetvia automobilový, elektrotechnický, stavebný a medicínsky priemysel.

- istota zamestnania v expandujúcej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie a milý personál na pracovisku
- systém benefitov – stravné v hodnote 3,83€ hradené zamestnávateľom, teambuildingové aktivity, vianočné odmeny, príspevky k životným jubileám, narodení detí, svadbám, pracovným jubileám
- možnosť odborného vzdelávania (jazykové, počítačové kurzy a ďalšie odborné školenia)