Jednoduché montážne práce - práca na dve smeny v Bytči, žiadne nočné! | PROPLUSCO s.r.o
Viac informácii Ok
Hľadáte ľudí, ste firma?
Hľadáte zamestnancov pre svoju firmu?
Pomôžeme Vám.
Vyplňte dátum
Vyplňte miesto
Vyplňte počet ľudí
Vyplňte email
Overte identitu

Jednoduché montážne práce - práca na dve smeny v Bytči, žiadne nočné! Bytča 750 - 800 € TTP

Hľadáte si prácu v pokojných podmienkach a príjemnom prostredí na 2 smeny? Ponúkame vám jednoduchú prácu na montáži v Bytči, na trvalý pracovný pomer!

Náplň práce

* Montáž dverových modulov a jednotlivých častí dverí na krátkej pracovnej linke ale aj samostatne na vlastnom pracovnom mieste
* Dverový modul pozostáva zo samotného plastu a jeho jednotlivých častí (reprák, kábliky, kľučka a pod.)

Ponúkame Vám benefity, aké nedostanete nikde inde!

* Zaujímavé platové ohodnotenie!
* Možnosť týždenných záloh!
* Stabilita - nemusíte mať obavy z hromadného prepúšťania!
* Bezproblémová komunikácia a spolupráca, 24 hodinová podpora naším koordinátorom! Každého nášho zamestnanca si veľmi vážime a preto k nemu aj tak pristupujeme!
* Práca vo firme, ktorá má dobré meno a stabilné postavenie na trhu, vyznačujúce sa vysokou kvalitou.

Požiadavky zamestnanca

Vek nad 18 rokov a chuť pracovať, zodpovednosť, manuálna zručnosť a seriózny prístup k práci.

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle, zameraná na montáž dverových modulov.

✓ Zabezpečenie dopravy z Kysuckého Nového Mesta a zo Žiliny
✓ Práca na 2 smeny (ranná a poobedná), žiadne nočné smeny!
 Mesačné výkonnostné prémie - až 20%!
✓ Mesačný dochádzkový bonus - 50 eur!
 13. plat (vyplácaný v júli)
✓ 14. plat (vyplácaný v decembri)
✓ Možnosť týždenných záloh!
✓ Stabilita - nemusíte mať obavy z hromadného prepúšťania!
✓ Bezproblémová komunikácia a spolupráca, 24 hodinová podpora naším koordinátorom! Každého nášho zamestnanca si veľmi vážime a preto k nemu aj tak pristupujeme!
✓ Práca vo firme, ktorá má dobré meno a stabilné postavenie na trhu, vyznačujúce sa vysokou kvalitou.
 Pracovný odev, drogéria, prací prášok
 Stravný lístok v hodnote 4,00 €
 Možnosť finančného rastu
 Pohodový teamleader, s ktorým si určite budeš rozumieť
 Pokojné a čisté pracovné prostredie

Zaregistrovať sa
Zanechať správu
Momentálne sme offline, zanechajte nám správu
Odoslať