Jednoduchá práca ako operátor/ka výroby so zabezpečeným ubytovaním

Bratislava od 735 € btt + prémie do výšky 29 % + príplatky TPP
Zabezpečené ubytovanie

Krátky popis

Aktuálne obsadzujeme pozíciu operátora výroby v Bratislave.

Náplň práce

Hľadáme šikovných operátorov výroby do spoločnosti zaoberajúcej sa potravinárskou výrobou.

Čo vám ponúkame?
- stabilné zamestnanie v spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou
- ubytovanie
- mesačné prémie do 29%
- náborový bonus = 200€ + 300€
- pravidelná valorizácia (zvyšovanie) základnej mzdy podľa platnej KZ
- stravné lístky nad rámec zákona
- odmena za odporúčanie nového zamestnanca

Náplň práce :
- príprava výroby ako váženie zložiek, miešanie zmesí a zaznamenávanie dokumentácie
- obsluha strojných zariadení na výrobu a balenie výrobkov
- príprava produktov podľa príslušných pracovných pokynov a vedením príslušnej evidencie
- kontrola vzoriek priamo na stredisku, prípadne ich presunom do laboratória
- komunikácia a operatívne riešenie plynulej prípravy produktu v priebehu výroby
- zodpovednosť za kvalitu výrobkov – právomoc ukončiť výrobu v prípade nekvalitného produktu
- zodpovednosť za dodržiavanie pracovného postupu a zásad BOZP

Pracovná doba :
- 2 zmenná prevádzka (denná a nočná)
- 12 hod. zmeny

Požiadavky na zamestnanca

- ochota pracovať na zmeny (12 hod.)
- skúsenosti s prácou v potravinárstve alebo FMCG výhodou
- znalosť s prácou na PC a nastavovaním strojov a strojných zariadení

- zodpovednosť a samostatnosť
- technické myslenie

Náš klient je jedným z najväčších slovenských producentov mliečnych výrobkov. Spracúva mlieko tej najvyššej kvality a spotrebiteľom ponúka tradičné i inovatívne mliečne výrobky nesúce rovnomennú obchodnú značku.

zabezpečené ubytovanie s príspevkom od 197€ do 233€ pre mimobratislavských kandidátov