Jednoduchá brigáda s preplatenou dopravou - dopravný prieskum | PROPLUSCO s.r.o

Jednoduchá brigáda s preplatenou dopravou - dopravný prieskum Trnava 4,50 - 5€/hod dohoda

Hľadáme ľudí na dopravný prieskum, ktorý sa bude konať v Trnave a okolí.

Náplň práce

Máme pre Vás skvelú a jednoduchú brigádu - prieskum dopravy v Trnave a okolí počas celého októbra:

- zaznamenávanie dopravnej situácie
- počítanie vozidiel a cestujúcich na určenom mieste

Všetky náklady na cestovné a palivo Vám preplatíme!

Možnosť výberu zmien: Ranná 5:00 - 13:00 alebo poobedná 12:30 - 21:00

Miesta, kde bude prieskum prebiehať:
- Trnava
- Jaslovské Bohunice
- Malženice
- Špačince
- Bohdanovce nad Trnavou
- Šelpice
- Suchá nad Parnou
- Zvončín
- Bučany
- Brestovany
- Ružindol
- Biely Kostol
- Dolné Lovčice
- Zavar
- Hrnčiarovce nad Parnou
- Zeleneč

- Mzda: 4,50 - 5€/hod brutto, vyplatená hneď nasledujúci týždeň

Máte otázky? Pre viac info volajte na číslo +421 902 971 283, alebo píšte na barbora.scasna@proplusco.sk.

Požiadavky na zamestnanca

- spoľahlivosť
- zodpovednosť

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti dopravy a dopravného inžinierstva.

- jednoduchá a zaujímavá práca
- týždenné vyplácanie
- možnosť zvoliť si zmenu