Jednoduchá brigáda na pozícii operátora výroby s nástupným bonusom 150 € !

Bytča 5€/hod (brutto), 7€/hod (Živnosť) Brigáda

Ponúkame Vám brigádu na pozícii operátor výroby v Bytči. Doprava zabezpečená zo Žiliny do Bytče.

Náplň práce

Vašou náplňou práce bude:

- vykonáva kontrolu kvality v súlade s pracovnými inštrukciami
- manipuluje s materiálom, obalmi a hotovými výrobkami v súlade spracovnými inštrukciami
- vedie predpísanú evidenciu výkonov
- dokladanie materiálu na linku

Plat:
- 5 €/h. (brutto) na dohodu
- 7 €/h. na živnosť

Požiadavky na zamestnanca

- tímová spolupráca
- manuálne zručnosti
- flexibilita
- zodpovednosť

Náš klient je súčasťou nadnárodnej korporácie, ktorá bola založená v Chicagu v r. 1912. Celá sieť ich spoločností pokrýva 57 štátov a zamestnáva viac ako 49 000 zamestnancov. Výrobky a riešenia nášho korporátneho klienta nachádzajú uplatnenie po celom svete a na miestach ako sú ropné plošiny, mosty, veterné turbíny, domácnosť, autá, dokonca aj mobilné zariadenia. Môžete ich nájsť v rôznych odvetviach - napr. letectvo, kozmonautika, zdravotníctvo a samozrejme v automobilovom priemysle.

Od roku 2007 má táto korporátna spoločnosť zastúpenie aj na Slovensku. Hlavným výrobným programom sú interiérové ​​plastové komponenty pre automobilový priemysel, ktoré dodávajú renomovaným výrobcom automobilov ako sú Daimler, Fiat, JEEP, Audi, Volvo.

- 5€/hod, 7€/hod (živnosť)
- nástupný bonus až do výšký 150 Eur (po odpracovaní prvého celého mesiaca)
- práca na 3 zmeny
- zabezpečená doprava
- možnosť prejsť aj na TPP
- možnosť pracovať aj na živnosť
- pitný režim na pracovisku
- práca v medzinárodnej spoločnosti

OSPRAVEDLŇUJEME SA, NIE JE MOŽNÉ VYBRAŤ DÁTUM BRIGÁDY.