IT/ SAP konzultant | PROPLUSCO s.r.o

IT/ SAP konzultant Bratislava 1400 - 2500€ (závisí od skúseností) TPP

IT konzultanti pozor! Hľadáme nových členov do nášho tímu v Bratislave.

Náplň práce

Ak patríte k počítačovým zanietencom máte všeobecné technické znalosti, znalosti programovania v akomkoľvek programovacom jazyku a viete ako fungujú databázy, pridajte sa do neustále rastúceho tímu spoločnosti, ktorá pôsobí na európskom trhu informačných technológií už viac ako 10 rokov a podeľte sa s Vašimi skúsenosťami, znalosťami, know-how s ďalšími špecializovanými odborníkmi.

Náš obchodný partner rozširuje svoj tím v Bratislave a má záujem zamestnať šikovných kolegov/kolegyne s chuťou pracovať na sebe a posúvať sa vpred, s pozitívnym myslením, nie príliš introvertnou povahou, niekoho kto popri číslach a kódoch sa bude vedieť porozprávať aj s klientmi a zastupovať spoločnosť na čo najvvyššej úrovni.

Aktuálne obsadzujeme pozície aplikačného konzultanta a aplikačného konzultanta SAP. V prípade ak by sa niekto z Vás milí IT experti stretol počas svojej praxe s podnikovým softwarom SAP, alebo máte prehľad o jeho fungovaní predovšetkým s dátovou archiváciou v SAPe neváhajte a dajte nám o sebe vedieť.
Vašou úlohou bude

  • analýza zákazníckých požiadaviek,

  • implementácia riešení na báze produktov OpenText/OpenText Suite for SAP, Microsoft,

  • programové úpravy, integrácia na existujúce systémy u zákazníka,

  • odborné konzultácie,

  • dokumentácie a školenia,

  • poskytovanie záručnej a pozáručnej podpory,

  • spolupráca s vývojármi, programátormi, obchodným oddelením.

Požiadavky na zamestnanca

Veľký dopyt máme po skúsených, praxou ostrieľaných IT odborníkoch, ktorí už majú skúsenosť na podobnej pozícii alebo  pracovali v SAPe, no možnosť dostanú i menej skúsení , napr. absolventi vysokých škôl s technickým zameraním, ktorí už majú aspoň nejakú prax popri štúdiu. Do hry však môžu vstúpiť len hráči spĺňajúci nasledovné kritériá:

  • znalosť databáz PODMIENKOU (DB MS SQL alebo Oracle )

  • programovanie v akomkoľvek programovacom jazyku PODMIENKOU

  • všeobecné technické znalosti

  • analytické a komunikačné schopnosti /vhodná sebaprezentácia/

  • aktívna znalosť angličtiny

  • ukončené stredoškolské vzdelanie najlepšie technického smeru

  • prax v odbore výhodou

  • vodičský preukaz skupiny B

Spoločnosť pôsobí na európskom trhu informačných technológií už viac ako 10 rokov. Svojim zákazníkom poskytuje služby a riešenia zamerané na správu informácií uložených v dokumentoch, procesoch, digitálnych médiách, sociálnych sieťach, portáloch či podnikových systémoch. Pomáha tak spoločnostiam uchovávať ich jedinečné know-how a efektívne spracovávať dôležité obchodné informácie.

  • výborný kolektív ochotný vždy pomôcť, podržať a podporiť

  • príjemné, moderné a plne vybavené pracovné prostredie

  • práca pre významné zahraničné aj tuzemské spoločnosti

  • poskytnutie odborných certifikovaných školení pre osobný rozvoj v pracovnej dobe

  • služobný notebook, mobil

  • príspevok na šport

  • práca na národných aj nadnárodných projektoch

  • možnosť rastu na pozíciu senior konzultant, project team leader a team head

  • flexibilná pracovná doba

Ak preferujete menšie spoločnosti, s menším počtom zamestnancov, priateľskejšie ba priam rodinné prostredie, kde každý každého pozná a kde budete mať priestor stretnúť sa, prípadne naučiť sa oveľa viac technológií a prirodzene tak kariérne rásť je práve táto spoločnosť skvelou voľbou pre Vás.