Insurance Sales Consultant | PROPLUSCO s.r.o

Insurance Sales Consultant Bratislava od 1500 € brutto vrátane bonusov TPP

Pre nášho významného medzinárodného klienta v oblasti poisťovníctva obsadzujeme pozíciu "Commercial Risk Manager".

Láka ťa oblasť finančníctva, poisťovníctva a investícii a chceš pracovať v medzinárodnom prostredí? Ak chceš naplno využíť svoj potenciál, pošli nám svoje CV a my sa s tebou radi stretneme na osobnom stretnutí.

Náplň práce

- nadväzovanie a udržiavanie vzťahov s novými a existujúcimi klientmi
- spolupráca pri inovovaní a nastavovaní nových marketingových návrhov pre budúce podnikanie
- nastavovanie najlepších podmienok pre existujúcich a nových klientov
- dokumentácia z hľadiska zmluvných podmienok /príprava novej zmluvy, dodatky, vymazanie, obnovenie/
- odhadovanie krátkodobého aj dlhodobého potenciálu v rámci obchodných príležitostí

Požiadavky na zamestnanca

- aktívna angličtina - C1
- min. bakalársky titul
- samostatný, podnikateľský a biznisovo orientovaný typ osobnosti so silnými obchodnými a prezentačnými schopnosťami
- teamový hráč
- vynikajúce komunikačné a vyjednávacie zručnosti
- silná, motivovaná a dravá osobnosť
- ochota cestovať v rámci SR, ale aj mimo nej
- skúsený PC užívateľ - MS Office

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá je svetovým lídrom poradenstva v oblasti ľudského kapitálu a poisťovníctva.

- príležitosť na osobnostný a profesionálny rozvoj počas celej kariéry
- práca v medzinárodnom prostredí
- podporujúci a ambiciózny tím
- business language school
- účasť na národných a medzinárodných školeniach a tréningoch
- 5 dni dovolenky na viac
- široký výber zvýhodnených balíkov finančných a nefinančných benefitov /zdravotná starostlivosť, kultúra, dôchodkové pripoistenie/