Najdite si prácu

HR Researcher

Bratislava 1000 € + motivačná odmena TPP
TOP Top badge

Do našej pobočky v Bratislave hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á doplní náš skvelý tím na oddelení Research!

Náplň práce

Láka ťa oblasť ľudských zdrojov? Rád/a komunikuješ s ľuďmi? Chceš sa zdokonaľovať v tejto oblasti a máš záujem sa dozvedieť viac o HR? Pridaj sa k nám do PROPLUSCO rodiny! Do nášho tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu.

Čo ťa čaká?
- inzerovanie voľných pracovných ponúk
- telefonická a e-mailová komunikácia s uchádzačmi o zamestnanie
- selekcia životopisov
- pre-screening vybraných uchádzačov
- správa databázy uchádzačov
- participácia na náborových aktivitách
- komunikácia s klientmi
- administratíva podľa potreby

Požiadavky na zamestnanca

Koho hľadáme ?
- si komunikatívny/a a máš príjemné vystupovanie
- máš chuť pracovať v oblasti HR
- vieš si bezproblémov zorganizovať čas
- máš základnú znalosť pracovných portálov, či sociálnych sietí
- tvoje skúsenosti s personalistikou sú vítané (nie sú však podmienkou)!

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.

Čo ti ponúkame ?
- prácu v stabilnej spoločnosti s dlhoročným pôsobením na trhu
- intenzívnu podporu od kolegov a dôkladné zaučenie
- možnosť osobného rozvoja
- služobný telefón aj na súkromné účely
- čerstvé ovocie na pracovisku
- teambuildingy a firemné akcie