HR projektový koordinátor | PROPLUSCO s.r.o

HR projektový koordinátor Senec, Bratislava, Trnava od 800€ základná zložka mzdy (v závislosti od skúseností uchádzača) + motivačná odmena TPP

Hľadáme do svojich radov veselého a proaktívneho kolegu/kolegyňu, ktorého baví komunikácia s ľuďmi a túži po dynamickom pracovnom prostredí. Ak ťa láka zaujímavá, rozmanitá práca v mladom a priateľskom kolektíve, neváhaj a zašli nám svoj životopis.

Náplň práce

Tvojou hlavnou úlohou bude:

- zastrešovanie efektívneho a plynulého priebehu zákazky
- aktívne budovanie vzťahov s klientmi s dôrazom na ich spokojnosť
- dodržiavanie stanovených termínov
- aktívne vyhľadávanie, inzerovanie a nábor nových pracovníkov
- kontrola dochádzky a príprava mzdových podkladov
- účasť na interných mítingoch a poskytovanie pravidelných reportov

Požiadavky na zamestnanca

- príjemné vystupovanie a komunikačné zručnosti na vysokej úrovni
- samostatnosť a zodpovednosť
- proaktívny prístup
- organizačné schopnosti (najmä schopnosť zorganizovať si vlastný čas)
- optimisticky naladená a empatická osobnosť
- znalosti z oblasti personalistiky sú výhodou
- anglický jazyk na komunikačnej úrovni
- práce s MS Office na pokročilej úrovni
- aktívny vodič - PODMIENKA

O spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozícia je obsadzovaná do interného stavu spoločnosti, ktorá sa zaoberá personálnym poradenstvom, sprostredkovaním práce a štúdijných pobytov.

- flexibilný pracovný čas
- práca v mladom, príjemnom kolektíve
- zaujímavý a motivujúci odmeňovací systém
- možnosť kariérneho aj osobnostného rastu
- pravidelné firemné akcie, teambuildingy