Najdite si prácu

HR koordinátor v personálnej agentúre

Dunajská Streda 1000€/brutto + variabilná zložka TPP
TOP Top badge

Hľadáme nového kolegu/novú kolegyňu do našej rozrastajúcej sa pobočky v Dunajskej Strede.

Náplň práce

Si komunikatívny a pozitívny typ človeka, ktorý vie zachovať chladnú hlavu, keď je to potrebné?  Rád sa učíš nové veci? Nebojíš sa prispieť svojimi vlastnými návrhmi na zmenu ? Ak si si odpovedal/a 3x ÁNO pošli nám svoje CV a staň sa súčasťou skvelého tímu :-)

My Ti zároveň poskytneme priestor:

na získanie základných poznatkov z administratívy, personalistiky

na zmapovanie nášho revíru pôsobenia, zoznámiš sa s našou cieľovou skupinou a obchodnými
   partnermi, rovnako tak so spôsobom našej práce,

na zaučenie do nášho interného systému, ktorý ukrýva množstvo užitočných a prácu uľahčujúcich
   vychytávok,

na spoznanie celej personálnej problematiky /spracovanie dochádzok, príprava podkladov pre mzdové
   účely/,

na zdokonalenie sa v komunikácii s ľuďmi, otestuješ si svoje schopnosti improvizovať a kľučkovať v
   rôznych situáciách,

 na oslovovanie potencionálnych uchádzačov o zamestnanie cez rôzne pracovné portály, sociálne siete
    platené i neplatené, naučíš sa vyhľadávať a orientovať v rôznych databázach,

Pokiaľ budeš túto prácu zvládať bez ujmy na zdraví :), preukážeš svoju šikovnosť a budeš cítiť, že máš na viac, dostaneš príležitosť viesť svoju vlastnú zákazku.

Tvojou hlavnou úlohou následne bude:
- zastrešovanie efektívneho a plynulého priebehu zákazky
- aktívne budovanie vzťahov s klientmi s dôrazom na ich spokojnosť
- aktívne vyhľadávanie, inzerovanie a nábor nových pracovníkov
- kontrola dochádzky a príprava mzdových podkladov
- účasť na interných mítingoch a poskytovanie pravidelných reportov

Požiadavky na zamestnanca

Koho hľadáme?
- máš veľmi dobré komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
- si optimisticky naladená a empatická osobnosť
- máš vynikajúce organizačné schopnosti (najmä schopnosť zorganizovať si vlastný čas)
- prácu s MS Office zvládaš na pokročilej úrovni
- si aktívny vodič
- slovenský a maďarský jazyk máš v malíčku
- tvoje skúsenosti s personalistikou sú vítané (nie sú však podmienkou)!

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis. Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997. Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní Vaše želania rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.
Viac pracovných pozícií nájdete na https://proplusco.sk/praca/trvaly-pracovny-pomer
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Čo ti ponúkame ?
- prácu v spoločnosti so stabilným postavením na trhu
- priateľský, mladý a príjemný kolektív
- personálne know-how
- možnosť osobného rozvoja a kariérneho rastu
- multisport karta
- teambuildingy a firemné akcie