Hlavný účtovník | PROPLUSCO s.r.o

Hlavný účtovník Bratislava od 1500€ v závislostí od skúseností a kvalifikácie kandidáta TPP/ živnosť

Formou živnosti alebo priamo do kmeňového stavu spoločnosti hľadáme skúseného, pragmatického, logicky zmýšľajúceho hlavného účtovníka, ktorý je v účtovníctve ako doma, vie sa orientovať v daňovej a účtovnej legislatíve, s kľudom a rozvahou zvláda uzávierkový stres, dokáže sa nastaviť a prepojiť medzi viaceré firmy, vyznačuje sa flexibilitou, rýchlou pracovnou adaptáciou, samostatnosťou.

Hľadáme tímového hráča, ochotného pomôcť a poradiť, no rovnako rovnocenného a plnohodnotného partnera zasluhujúceho sa o rozvoj spoločnosti.

Náplň práce

Hlavná pracovná náplň:

- kompletné spracovanie účtovníctva pre viacero firiem

Zodpovednosti:

- dohľad nad prácou junior účtovníčky

Popis pracovných činností:

  • Vedenie komplexného podvojného účtovníctva

  • Zostavenie účtovnej závierky, inventarizácia účtov, podklady na audit, výročné správy

  • Komplexná daňová agenda

  • Kontrola a spracovanie účtovných dokladov

  • Evidencia majetku, odpisy

  • Inventarizácia majetku, záväzkov a pohľadávok

  • Spracovanie štatistických výkazov

  • Komunikácia s daňovým úradom

  • Sledovanie legislatívnych zmien a spolupráca pri ich zapracovaní do praxe

  • Práca v internom software spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • Prax v podvojnom účtovníctve minimálne 3-5 rokov

  • Skúsenosť s účtovnými závierkami

  • Schopnosť pracovať v kolektíve – tímový duch

  • Samostatný, zodpovedný, aktívny

  • Všeobecný prehľad v daňovej a účtovnej legislatíve

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou agentúrou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.

Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.

- práca v mladom, príjemnom kolektíve
- dynamické pracovné tempo
- osobnostný rast
- podieľanie sa na nastavovaní procesov v spoločnosti, poradný orgán pri určitých rozhodnutiach vedenia spoločnosti