Najdite si prácu

Hlavný kuchár/kuchárka

Nitra od 1200€ brutto + osobné ohodnotenie do 20 percent mesačne. Konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta na danej pozícii. TPP
TOP Top badge

Pre nášho klienta hľadáme samostatného kuchára/kuchárku, ktorý bude zodpovedný za celý chod kuchyne a súčasťou tvorby menu, vylepšovania ponuky a postupov v príprave jedál.

Potrebujeme kandidáta, ktorý bude tím viesť svojimi osobnými skúsenosťami, humorom a s vášňou pre gastronómiu.

Ak je pre Vás varenie záľubou a nie len prácou, hľadáme práve Vás!

Náplň práce

- príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka
- zodpovednosť za presné dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín
- aranžovanie a dekorovanie pokrmov tesne pred podávaním
- starostlivosť o kuchynské náradie a vybavenie
- dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a zásad

Požiadavky na zamestnanca

- výborné organizačné schopnosti
- vysoká miera zodpovednosti
- odolnosť voči stresu
- schopnosť pracovať v tíme
- prax v gastronómii vítaná

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, poprednú spoločnosť, ktorá sa špecializuje na komplexné dodávanie gastronomických služieb pre širokú škálu zákazníkov.

istota zamestnania v expandujúcej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie a milý personál na pracovisku
systém benefitov - pravidelný a deklarovaný plat, osobné ohodnotenie, multisport karta
- výplatný termín
najneskôr do 7-meho dňa v mesiaci
možnosť odborného vzdelávania (odborné školenia a profesionálny rozvoj)