Hľadáme výrobného pracovníka do jednozmennej prevádzky na navliekanie a kontrolu kvality! (aj na živnosť)

Gajary 950€/brutto TPP/živnosť

Chceš sa živiť remeslom a pracovať na jednu zmenu? Ak si manuálne zručný a máš skúsenosti s precíznou prácou, hľadáme práve Teba ! Zaujala Ťa táto pracovná ponuka? Neváhaj nás kontaktovať!

Náplň práce

Vašou náplňou práce bude:
Navliekanie:
Jedná sa o veľmi precíznu, ručnú prácu so zameraním na detail a presné dodržiavanie výrobného, pracovného postupu:
- príprava karbónových vlákien, strihanie na mieru
- ručné navliekanie karbónových tkanín na formy bicyklových rámov a iných rámových komponentov
- lepenie jednotlivých tkanín podľa predlohy

Dokončovanie:
- ručná finalizácia karbónových bicyklových rámov a ich komponentov
- finálna kontrola kvality vyrobeného produktu
- montáž drobných komponentov na finálny výrobok
- predpríprava na balenie a export výrobku

Pracovná doba:
- PO - PIA (6:00 - 14:30)
- VOĽNÉ VÍKENDY

Požiadavky na zamestnanca

- min. SOU ukončené
- skúsenosti s prácou vo výrobe
- schopnosť učiť sa nové procesy
- dodržiavanie výrobných postupov
- precíznosť
- manuálne zručnosti
- cit a zmysel pre detail

Medzinárodná spoločnosť zameraná na výrobu karbónových bicyklových rámov a komponentov, výrobky vysokej kvality určené pre profesionálnych cyklistov.
Spoločnosť je celosvetovo uznávaná značka cyklistiky.
Už viac ako 30 rokov zabezpečuje výbavu v top kvalite pre cyklistov, ktorí sa prezentujú na svetových súťažných podujatiach.

práca na jednu zmenu
- možnosť pracovať aj na živnosť
- práca v príjemnom prostredí
- stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
- pitný režim na pracovisku
- dochádzkový bonus
VOĽNÉ VÍKENDY