Hľadáme skúseného technológa lisovacích nástrojov /technológ-nástrojár/, s aktívnou Aj, automotive výroba.

Žilinský kraj od 1800 € v závislosti od skúsenosti a odbornosti kandidáta TPP
TOP Top badge

Hľadáme kandidáta s praxou, najlepšie z prostredia automotive, automatizované a manuálne lisy -  zváračky, skúseného s konštrukciou a opravou nástrojov, ovládajúceho prácu v programe Solidworks, aktívna angličtina.

Ponúkame prácu v medzinárodnom prostredí švédskeho výrobného koncernu.

Jedná sa o lisovanie plechu do hrúbky 5 mm, šírka do 1000 mm, automatické lisy sú od 100 - 630 t.

Náplň práce

Hľadáme kandidáta, ktorý má skúsenosť s lisovaním plechu za studena, skúsenosť s údržbou/opravou lisovacích nástrojov.

Hl. pracovná náplň:

  • Schvaľovanie strip layoutov a konštrukcii nástrojov a prípravkov u nových projektov

  • Konzultácia vyrobiteľnosti lisovaných dielov

  • Komunikácia s dodávateľmi

  • Podieľa sa na FMEA procese

  • Zlepšovanie výrobných procesov

  • Zodpovedá za odstraňovanie problémov vo výrobnom procese

  • Zodpovedá za vytipovanie a odstránenie možných dôvodov prípadných reklamácií dielov

  • Zodpovedá za úpravu lisovacích nástrojov, tak aby boli rozmery lisovaných dielov v tolerancii

  • Podieľa sa na procese lisovania dielov a riešenia problémov a nedostatkov s tým súvisiacich

  • Analyzuje výsledky meraní lisovaných dielov

  • Udržuje a zlepšuje kvalitu lisovacích nástrojov

  • Zodpovedá za vytipovanie kritických náhradných dielov lisovacích nástrojov a prípravkov

  • Zodpovedá za výrobnú dokumentáciu náhradných dielov a lisovacích nástrojov

  • Zabezpečuje výrobu náhradných dielov lisovacích nástrojov a prípravkov

  • Zodpovedá za opravy a úpravy lisovacích nástrojov a prípravkov

  • Zabezpečuje konštrukciu jednoduchších prípravkov

Požiadavky na zamestnanca

- prax v automotive spoločnosti na obdobnej pozícii
- skúsenosti s konštrukciou a opravou lisovacích nástrojov
- Solidworks
- aktívna Aj
- pracovná angažovanosť, zmysel pre detail a presnosť
- technická gramotnosť
- ukončené technické alebo strojárske vzdelanie
- skúsenosť s lismi od 100t - 630t

Náš klient je rýchlo rastúci výrobca kovových súčiastok pre automobilový priemysel a úžitkové vozidlá. Podniky v Číne, na Slovensku, vo Švédsku a v USA ponúkajú najmodernejšiu technológiu automatického lisovania, zvárania a montáže.

Vysoký stupeň automatizácie, štíhla výroba, neustále zlepšovanie a "Zero defect" princíp je DNA v každom závode, vykonávaná vysoko kvalifikovanými zamestnancami.

Viac informácií na: https://gnotec.com/

- práca v stabilnej medzinárodnej automotive spoločnosti
- motivujúce mzdové ohodnotenie
- štvrťorčné prémie - 20% z mesačnej mzdy
- dochádzkový bonus - 50 €/mesačne