Najdite si prácu

Hľadáme skúseného kolegu/kolegyňu do tímu náborárov.

Bratislava 1200€ btt + variabilná zložka v závislosti od plnenia plánov plný úväzok
TOP Top badge

Do našej pobočky v Bratislave hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á doplní náš skvelý tím na oddelení Náboru!

Náplň práce

Láka ťa HR sféra? Rád/a komunikuješ s ľuďmi a telefonovanie ti nerobí problém?

Pošli k nám svoje CV a staň sa súčasťou veľkej PROPLUSCO rodiny. U nás nudu a monotónnosť nehľadaj, každý deň je pre nás iný a plný spontánnosti!

Čo ťa u nás čaká?
- inzerovanie voľných pracovných ponúk
- telefonická a e-mailová komunikácia s uchádzačmi o zamestnanie
- selekcia životopisov
- pre-screening vybraných uchádzačov
- správa databázy uchádzačov
- participácia na náborových aktivitách
- administratíva podľa potreby
- no predovšetkým veľký priestor na sebarealizáciu a sebarozvoj

Požiadavky na zamestnanca

Koho hľadáme ?
- odvážneho, trpezlivého a komunikatívneho kolegu s príjemným vystupovaním
- optimistickú a empatickú osobnosť
- človeka s tzv. hrošou kožou, ktorý je ostrielaný v nábore a vie, čo sa bude od neho
  každý deň očakávať
- kreatívne naladený kolega bude veľkou výhodou pri vytváraní pracovných inzerátov,
  či tvorení stratégií náboru
- skvelý time management musí byť povinná výbava každého uchádzača
- pokročilá znalosť pracovných portálov, či sociálnych sietí
- skúsenosti s náborovými aktivitami podmienkou, potrebujeme rýchlo sa učiaceho a
  adaptívneho kolegu, ktorý nepotrebuje viesť za ručičku, ale bude sám strojcom
  svojich úspechov
- zvládne aj občasnú prácu pod tlakom, pravidelné reporty, či konštruktívne porady

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou. Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme pomoc niekoľkými spôsobmi: Recruitment, Temporary placement, Part time work services, HR rescue services, Mzdový outsourcing, Outsourcing kontroly kvality.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Čo ponúkame ?
- multisport kartu
- možnosť zdokonaliť sa a nabrať nové skúsenosti v HR sfére
- intenzívnu podporu od kolegov a dôkladné zaučenie
- športové aktivity s kolegami
- povinnú pracovnú výbavu /telefón, PC, zaučenie do interného, ale aj externého
  softvéru/
- chutná káva a čerstvé ovocie na pracovisku
- teambuildingy a firemné akcie (splavovanie, chatovačky, športové aktivity,
  lyžovačky)