Hľadáme skladníkov do logistického centra pri Žiline na 2 zmeny s priemerným platom od 900 € brutto s možnosťou týždenných záloh | PROPLUSCO s.r.o

Hľadáme skladníkov do logistického centra pri Žiline na 2 zmeny s priemerným platom od 900 € brutto s možnosťou týždenných záloh Žilina, Horný Hričov 680 € brutto základná zložky mzdy + variabilná zložka (výkonnostný a dochádzkový bonus) + príplatky TPP

Aktuálne obsadzujeme pracovnú pozíciu - skladník v sklade v Hornom Hričove - práca sa vykonáva v chladenom alebo suchom sklade.

Náplň práce

Ponúkame Vám pracovnú pozíciu skladníka v logistickom centre v Hornom Hričove pri Žiline.

- práca sa vykonáva v rôznych skladoch -chladený a suchý
- miesto výkonu práce: logistické centrum - sklad v Hornom Hričove
práca sa vykonáva iba na 2 zmeny - ranná (06:00-14:00) + poobedná (14:00-22:00)

pracuje sa od pondelka do piatku (raz do mesiaca v sobotu doobeda)
- práca so skenerom na elektrickom vozíku, na ktorý Vás kompletne zaučíme hneď v deň nástupu

*** Pre viac podrobnejších informácií volajte na 0910 419 737 alebo píšte na viera.valjaskova@proplusco.sk ***

Požiadavky na zamestnanca

- hľadáme pracovitých, zodpovedných a manuálne zručných zamestnancov, ktorí sa neboja učiť nové veci
- nutnosť odbornej spôsobilosti na elektrický vozík -  zabezpečíme pre Vás školenie hneď v deň nástupu - preplatené zamestnávateľom
- v prvom mesiaci po nástupe sa robí odborná spôsobilosť pre prácu s potravinami, ktorú Vám taktiež preplatíme

Práca sa vykonáva pre spoločnosť, ktorá je najväčším predajcom potravín na Slovensku.

- možnosť týždenných záloh na Váš bankový účet
- možnosť pozrieť si pracovisko ešte pred nástupom
- preplácame preukaz na NZV a hygienické minimum - osvedčenia Vám zostávajú
- zabezpečená 24-hodinová podpora a poradenstvo našim koordinátorom
- v prípade záujmu zabezpečujeme ubytovanie priamo v objekte LC – 2,20 €/noc
- stabilná práca, príjemné pracovné prostredie s veselým kolektívom

MZDOVÉ PODMIENKY:
- základná zložka mzdy - 680 €
- variabilná zložka mzdy prideľovaná na základe výkonnosti a chybovosti (suchý sklad 0 - 156,40 €, chladený sklad 0 - 136,00 €)
- dochádzkový bonus 30 €
- príplatok za "sťažené prostredie" - 10 % (chladený sklad, sklad obalov)
- príplatky poskytujeme nad rámec zákonníka práce - za prípadný nadčas v sobotu (suchý, chladený) - 100 %
- poskytujeme stravné lístky v hodnote 3,83 €