Najdite si prácu

Hľadáme šikovného skladníka s nástupným bonusom 300 € !

Bratislava 1000 EUR/mesiac + nástupný bonus 300 € trvalý pracovný pomer

Ak máte skúsenosti s prácou v sklade, neváhajte nás kontaktovať !

Náplň práce

Do medzinárodnej firmy s dlhoročnou histórou so sídlom priamo v Bratislave hľadáme skúsených skladníkov.

Ak máte záujem o kvalitnú prácu s adekvátnym platovým ohodnotením a množstvom zamestnaneckých benefitov neváhajte nám poslať svoj životopis.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
- export materiálu
- práca s vysokozdvižným vozíkom alebo nízkozdvižným vozíkom (Trieda I a druh D, E)
- výkladka/nákladka tovaru
- čiastočná manuálna práca s materiálom/tovarom
- ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného

Možnosť pracovať na jednu zmenu (ranná) alebo na dve zmeny - ranná a nočná (8 hodinové zmeny)

Požiadavky na zamestnanca

- skúsenosť s prácou v sklade
- ochota a chuť pracovať
- samostatnosť a spoľahlivosť
- zodpovednosť
- dochvíľnosť

Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa špecializuje sa na predaj inštalačných a montážnych materiálov.

- Nástupný bonus 300 €
- Odmena za prítomnosť na pracovisku vo výške 1 mesačnej hrubej mzdy (vyplácaná 2 x ročne)
- Dodatková dovolenka (1 – 5 dní podľa počtu odpracovaných rokov)
- Parkovanie na firemnom parkovisku alebo príspevok na dochádzanie do práce 20,- EUR mesačne
- Platené pracovné voľno nad rámec Zákonníka práce (sťahovanie, vlastná svadba, narodenie dieťaťa, dovolenka pre čerstvých otcov, úmrtie v rodine)
- Bohatý program kultúrnych, športových podujatí
- Teambuildingové akcie
- Možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérny rast
- Dary pri rôznych príležitostiach (narodeniny, svadba, narodenie dieťaťa, Veľká noc, Mikuláš)
- Poukážka na nákup tovaru v hodnote 20 Eur pri splnení mesačného obratu
- Odmena za nábor zamestnanca od 600 Eur
- Finančná odmena pri príležitosti pracovného jubilea
- Finančná odmena pri odchode do dôchodku podľa počtu odpracovaných rokov
- Denný prísun ovocia na pracovisku
- Kvalitná káva na pracovisku
- Podpora pitného režimu
- Dni zdravia (ochutnávka jedla, masáže, prednášky, relaxačné a športové cvičenia a ďalšie)
- Nákup firemných a reklamných predmetov za zvýhodnenú cenu