Hľadáme servisného pracovníka pre lídra v oblasti výroby nadstavieb nákladných podvozkov. | PROPLUSCO s.r.o

Hľadáme servisného pracovníka pre lídra v oblasti výroby nadstavieb nákladných podvozkov. Pezinok od 900 €/brutto TPP - od 7,50 €/SZČO TPP / SZČO

Ak hľadáte stabilné zamestnanie, ste fyzicky a technicky zdatný a chceli by ste pracovať na zaujímavých a jedinečných projektoch, hľadáme práve VÁS! Prax nie je nutná !!!

Náplň práce

Servisovanie celej škály typov nadstavieb.

Bežné servisné činnosti:

- výmena hydraulického oleja
- výmena filtrov (olejový, vzduchový)
- rozoberanie a skladanie hydraulických valcov alebo iných segmentov hydraulického okruhu
- výroba a výmena hydraulických hadíc

Požiadavky na zamestnanca

- ovládanie bežných zámočníckych a montážnych zručností ako meranie, vŕtanie, skrutkovanie, nitovanie, jednoduchá forma CO zvárania či pílenie,
- fyzická / technická zdatnosť,
- chuť pracovať

Spoločnosť  je lídrom v oblasti výroby nadstavieb nákladných podvozkov, ktorá poskytuje svojím zákazníkom špičkové služby.

- pracovná doba Po-Pia od 7:00 do 15:30 !

- koncoročný bonus až do 200% platu!

- zabezpečené pracovné oblečenie aj s jeho pravidelným čistením

- 2x do roka firemný večierok

- možnosť privyrobenia si nadčasmi

- spoločenské aktivity

- možnosť využívania priestorov spoločnosti pre osobnú potrebu (dielňa, oprava vozidla a pod.)