Hľadáme SENIOR Špecialistu vývoja produktov /potravinársky priemysel/

Bratislava od 1500 € brutto /v závislosti od praxe/ + prémie do výšky 18% (cca 270 €/ mesačne), každoročné prehodnotenie platu TPP Zabezpečené ubytovanie
TOP Top badge

Do stabilnej spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou v oblasti potravinárskeho priemyslu hľadáme analyticky mysliaceho špecialistu vývoja produktov s aktívnou znalosťou anglického jazyka.

Hľadáme inovatívneho kolegu do tímu, ktorý vníma svoju prácu ako poslanie a koníček nie ako nutnosť a nevyhnutnosť, ktorý sa zaujíma o výskum a vývoj, no zároveň sa pýši silným technickým backgroundom.

Ak sa chcete podielať na vývoji nových technologických postupov, zodpovedať za kontrolu technologických procesov, za vývoj výrobkov neváhajte nám zaslať Váš životopis.

Náplň práce

Úlohy špecialistu vývoja spočívajú najmä v:

- riadení procesu vývoja nových výrobkov v rámci schválených projektov
- kontrole dodržiavania technologických postupov
- overovaní možností implementácie špecifických zákazníckych požiadaviek do výroby
- spolupráci pri zavádzaní nových technológií
- zabezpečovaní a vypracovaní technologických postupov výroby a materiálových THN
- spolupráci s oddelením marketingu pri inováciách a vývoji nových výrobkov
- analýze benchmarkingu
- spolupráci s inými oddeleniami na optimalizácii jednotlivých krokov v rámci procesu (náklady, výroba, technológie, kvalita,...)
- HACCP - spracovane plánov na nové výrobky a aktualizácia systému
- príprave špecifikácií a ďalších podkladových materiálov k novým výrobkom

Pracovný čas:
Po - Pia 8:00 - 16:00

Požiadavky na zamestnanca

- prax na obdobnej pozícii podmienkou (minimálne 3 roky)
- aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- analytické a inovatívne myslenie
- odbornosť, samostatnosť, zodpovednosť
- organizačné a komunikačné schopnosti
- schopnosť pracovať v kolektíve
- znalosti zásad HACCP
- skúsenosti v oblasti FMCG

Náš klient je členom skupiny Meggle AG, je jedným z najväčších slovenských producentov mliečnych výrobkov. Spracúva mlieko tej najvyššej kvality a spotrebiteľom ponúka tradičné aj inovatívne mliečne výrobky.

- stabilné zamestnanie v spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou
- mesačné prémie do 18%
- 13. a 14. plat podľa platnej Kolektívnej zmluvy
- jazykové a odborné vzdelávanie
- odmena za odporúčanie nového zamestnanca
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- Multisport karta
- príspevky pri rôznych pracovných alebo životných jubileách
- odmena za darcovstvo krvi
- príspevok na nákup zvýhodnených výrobkov spoločnosti
- ubytovanie s minimálnou finančnou participáciou zamestnanca
- kultúrne, spoločenské, športové akcie a teambuildingy

+ ďalšie benefity podľa platnej KZ