Hľadáme samostatného, časovo flexibilného a pracovitého kolegu/kolegyňu "realizátora" zákazky u nášho významného obchodného partnera.

Bratislava od 1000 € brutto + motivačná zložka mzdy po zaškolení TPP
TOP Top badge

Do nášho Proplusco tímu hľadáme šikovného a organizovaného "Realizátora zákazky" pre jedného z naších najväčších obchodných partnerov pôsobiaceho v oblasti potravinárskej výroby.

Náš klient je jedným z najväčších slovenských producentov mliečnych výrobkov.

Prímárne Vašou úlohou bude plánovať a riadiť zverenú časť logistiky, pracovať s Excelom, sekundárne budete dohliadať a usmerňovať našich zamestnancov v rámci celej spoločnosti.

Stante sa súčasťou našej Proplusco rodiny a zároveň pracujte v našom mene pre výnimočného a silného zamestnávateľa s popredným postavením na slovenskom trhu.

Náplň práce

Vašou náplňou práce bude:

- Koordinácia a vedenie pracovníkov cca do 20 zamestnancov na smene
- Evidencia dochádzky
- Zaškoľovanie nových pracovníkov
- Komunikácia naprieč firmou
- Práca so skladovým systémom
- Kontrola kvality vykonaných činností
- Iné úlohy podľa pokynov nadriadeného

Pracovný čas:

FLEXIBILNÝ, jednozmenná prevádzka s možnosťou nadčasov

Požiadavky na zamestnanca

- zodpovednosť, časová flexibilita a organizačné schopnosti
- potravinársky preukaz
- prirodzené autoritatívne vedenie
- samostatnosť, drive a kompetentnosť bez potreby predchádzajúcich pracovných
  skúseností
- nadhľad
- zvládanie stresových a zaťažových situácií

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.

Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.

Viac pracovných pozícií nájdete na www.bit.ly/PonukaPracePROPLUSCO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

- práca pre stabilnú výrobnú spoločnosť
- flexibilný pracovný čas
- služobný telefón aj na súkromné účely
- multisportkarta
- adekvátne zaučenie a podpora