Hľadáme pracovníkov do výroby na kontrolu kvality do medzinárodnej spoločnosti v Považskej Bystrici!

Považská Bystrica 739 € - 934 €/ btt. TPP

Do medzinárodnej spoločnosti obsadzujeme pozíciu výrobný pracovník.

Náplň práce

Baví ťa práca ako operátor výroby? Pracuj s nami v spoločnosti s celosvetovou pôsobnosťou. Na základe vlastnej šikovnosti môžeš dosiahnuť vyššiu mzdu a kariérny rast!

Náplň práce:
- Sekanie tesniacich profilov
- Vizuálna kontrola

Požiadavky na zamestnanca

- Ochota pracovať v 3 – zmennej prevádzke
- Zodpovedný prístup k práci
- Manuálna zručnosť

Naším klientom je kórejská spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou, ktorá sa zameriava na výrobu gumových tesniacich systémov pre osobné automobily. Vo svojom slovenskom závode vyrába tesnenia dverí, okien, kufra a motorového priestoru. Je dodávateľom tesnení pre automobily značiek Kia, Hyundai, Škoda a Volkswagen.

- Pravidelná valorizácia mzdy
- Kariérny rast