Najdite si prácu

Hľadáme personál do obchodného reťazca!

Bratislava 5,70/€ h. + príplatky TPP

Baví ťa práca v potravinovom reťazci? Hľadáme šikovných ľudí na viacero dostupných pozícií, ktorí sa neboja nových skúseností a radi sa naučia niečo nové.

Náplň práce

Náplň práce:

- zaznamenávanie nákupných položiek do registračnej pokladne
- obsluha pokladne (prijímanie/ vydávanie hotovosti)
- predaj doplnkového tovaru v blízkosti pokladne
- zodpovedanie za hotovosť v pokladni, prepočítavanie a odovzdávanie dennej tržby
- udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku

Pracovný čas:
práca na 2 zmeny
ranná
od 7:00 - do 13:00
poobedná
od 13:00 - 21:00

Požiadavky na zamestnanca

- zodpovednosť a spoľahlivosť
- chuť pracovať
- skúsenosti s prácou pokladníka sú výhodou

Spoločnosť patrí k popredným lídrom potravinového reťazca nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí

- stravné lístky
- stabilná spoločnosť