Hľadáme operátorov výroby v Hlohovci! | PROPLUSCO s.r.o

Hľadáme operátorov výroby v Hlohovci! Hlohovec 670€/h brutto + mesačný bonus 131€ + príplatky nad rámec zákona TPP

Máš chuť pracovať a hľadáš si zamestnanie? Máme pre teba jedinečnú ponuku práce pre lídra na trhu vo svojom odvetví! Neváhaj a pracuj pre stabilnú rozrastajúcu sa spoločnosť, ktorá ti ponúka nielen možnosť zdokonaľovať sa, ale aj množstvo iných výhod a benefitov!

Náplň práce

- zabezpečenie informovanosti v rámci vlastnej zmeny, ale aj medzi zmenami
- práce súvisiace s transférom materiálu
- montáž, vŕtanie, zváranie, opaľovanie, lepenie, klipovanie, skrutkovanie, vybíjanie
- stieranie, lakovanie, či leštenie
- konečná vizuálna kontrola kvality výrobku
- balenie hotového komponentu (nárazníku)

Požiadavky zamestnanca

- manuálna zručnosť,
- ochota pracovať na zmeny
- zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa
- prax vo výrobnom prostredí výhodou (nie je podmienkou)

Náš klient je stabilná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na trhu, pôsobiaca v 26 krajinách sveta. Spoločnosť sa zaoberá výrobou vonkajších panelov a modulov áut – najmä nárazníkov, spojlerov a zadných dverových modulov.

- práca v rýchlo rastúcej rodinnej firme
- príležitosti pre kariérny rozvoj - v rámci pracovnej pozície a špecializácie, profesné tréningy
- mzdové zvýhodnenia prislúchajúce pre zmennú prevádzku a prácu cez víkend
- mesačný výkonnostný a dochádzkový bonus
-  príspevok na DDS, 3. pilier
- odmeny vyplácané polročne
- odmena za odporúčanie kandidáta
- odmena za dobré nápady
- odmeny pri jubileách
- stravovanie v jedálni za výhodné ceny
- príspevok na dopravu
- sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, Vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity)