Najdite si prácu

Hľadáme laboranta na meranie a testovanie v Bytči

Bytča 10 dohoda

Hľadáme šikovného pracovníka na pozíciu laboranta s flexibilným pracovným časom na jednu zmenu v Bytči.

Náplň práce

- spracovávanie meracích úloh, vykonávanie meraní a spracovanie reportov,
- pripravovanie výrobných dielov na testovanie a obsluha testovacieho zariadenia,
- registruje výsledky merania a testov, analýza nameraných hodnôt a vypracovanie reportov,
- pracovanie v databanke meradiel,
- asistenčná činnosť podľa svojich znalostí a pokynov nadriadeného.

Požiadavky na zamestnanca

- ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou,
- znalosť anglického jazyka na úrovni B1,
- znalosť MS Office,
- skúsenosť s prácou v laborátoriu/výskumnom pracovisku výhodou,
- základná skúsenosť s prácou s databankami výhodou,
- ochota učiť sa nové veci, flexibilita, asertivita a schopnosť pracovať v tíme.

Náš klient je súčasťou nadnárodnej korporácie, ktorá bola založená v Chicagu v r. 1912. Celá sieť ich spoločností pokrýva 57 štátov a zamestnáva viac ako 49 000 zamestnancov. Výrobky a riešenia nášho korporátneho klienta nachádzajú uplatnenie po celom svete a na miestach ako sú ropné plošiny, mosty, veterné turbíny, domácnosti, autá, dokonca aj mobilné zariadenia. Môžete ich nájsť v rôznych odvetviach - napr. letectvo, kozmonautika, zdravotníctvo a samozrejme v automobilovom priemysle.

Od roku 2007 má táto korporátna spoločnosť zastúpenie aj na Slovensku. Hlavným výrobným programom sú interiérové plastové komponenty pre automobilový priemysel, ktoré dodávajú renomovaným výrobcom automobilov ako sú Daimler, Fiat, JEEP, Audi, Volvo.

- možná doprava do podniku v smere Makov - Bytča alebo Žilina - Bytča
- zaujímavé platové ohodnotenie
- flexibilný pracovný čas
- jednozmenná prevádzka