Najdite si prácu

Hľadáme Junior Účtovníka do nášho PROPLUSCO tímu.

Bratislava 900 € brutto TPP
TOP Top badge

Na naše účtovné oddelenie hľadáme pomocníka telom aj dušou v oblasti účtovníctva a fakturácie ako doplňujúci článok našej hlavnej účtovníčke.

Ide o juniorskú pozíciu takže prax nie je podmienkou, neočakávame od Vás žiadne komplikované účtovné operácie skôr administratívnu výpomoc v príprave podkladov pre hlavnú účtovníčku, skúsenosť s fakturáciou, prípadne práca s pokľadňou vítaná.

Za Vašu pomoc, odbornosť a ochotu pomôcť kolegom, či klientom ponúkame na oplátku stabilné zamestnanie, príjemný, mladý, dynamický kolektív a možnosť sebarealizácie a sebarozvoja pod dohľadom tých najlepších.

Náplň práce

Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude:

  • Samostatné riešenie jednoduchých účtovných operácií v rámci podvojného účtovníctva.

  • Spracovávanie podkladov pre senior účtovníka.

  • Odpovedanie na menej odborné otázky klientom a zamestnancom.

  • Práca s pokladňou.

  • Párovanie odberateľských a dodávateľskych faktúr.

  • Vystavovanie faktúr.

  • Evidencia faktúr.

  • Účtovanie bežných bankových operácií.

  • Účtovanie režijných nákladov.

  • Úhrada miezd z účtu.

  • Preplácanie hotovostných dokladov.

  • Práca v internom programe.

Požiadavky na zamestnanca

- prax vítaná nie však podmienkou, postačujúca je aj absolventská prax, no nutná chuť učiť sa a pracovať na
  sebe
- absolvent obchodnej akadémie, prípadne vysokej školy ekonomickej s chuťou stále na sebe pracovať a učiť
  sa by mohol byť skvelým kandidátom
- priateľský, angažovaný, lojálny sú tiež nemenej dôležité vlastnosti nášho nového kolegu
- skúsenosť s fakturáciou, či práca s pokladňou pridá na hdnote kandidáta

PROPLUSCO spol. s r.o. je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.

- priestor na sebarealizáciu a sebarozvoj
- práca pod vedením skúseného hl. účtovníka
- priateľský, mladý, ambiciózny kolektív kolegov
- stabilné zamestnanie
- teambuildingy
- multisport karta
- ovocie na pracovisku
- voľno-časové firemné aktivity