Najdite si prácu

Hľadáme barmanky/barmanov do známeho podniku v BA!

Bratislava - Staré Mesto 6 €/netto + tringelty TPP

Poznáš remeselné pivá, rada/rád pripravuješ rôzne cocktaily a chceš byť súčasťou kolektívu mladých, šikovných ľudí? Poď makať do známeho podniku ako barmanka/barman! Ak hľadáš brigádu, v ktorej sa budeš určite cítiť skvelo a popri tom získaš cenné skúsenosti a prax a navyše super zarobíš, neváhaj nás kontaktovať!

Náplň práce

Plat (netto):
- 6 €/hod. + tringelty

Náplň práce:

- príprava a predaj cocktailov z prémiových spiritov, remeselných pív a nealko nápojov,
- spolupráca pri tvorbe cockailového menu,
- zabezpečenie plynulého chodu baru a výdaju nápojov,
- zodpovednosť za poriadok a usporiadanie baru,
- pravidelné inventúry a inventarizácie tovarov.

Pracovný čas:
- prevádzka je otvorená PO-NE 9:00 - 00:00 / 2:00
- práca na dve zmeny (doobedná 8 hodín / poobedná 9-10 hodín)
- zmeny sa plánujú vždy týždeň dopredu po dohode s manažérom

Požiadavky na zamestnanca

- prax a skúsenosti za cocktailovým barom sú podmienkou!
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- ochota pracovať aj cez víkendy

Táto spoločnosť patrí medzi popredných prevádzkovateľov podnikov v Bratislave.

- barmanské a baristické školenia a tréningy,
- pracovné cesty do zahraničia pre získanie nových znalostí,
- zamestnanecké zľavy v našich podnikoch,
- stabilné zázemie v rozrastajúcej sa spoločnosti,
- preplácame 50% z ceny tetovania :).