Hľadáme ambiciózneho, samostatného a skúseného "Vedúceho pobočky"

Bratislava od 1500 € brutto /v závislostí od skúseností kandidáta/ + atraktívna pohyblivá zložka mzdy TPP
TOP Top badge

Hľadáme "Vedúceho pobočky" do rýchlo sa rozvíjajúcej menšej rodinnej spoločnosti, ktorý sa nebojí veľkých výziev, je dostatočne v práci samostatný, vie poradiť, pomôcť, motivovať a nebráni sa ani manuálnej práci v prípade potreby.

Ako riadiaci pracovník budete mať jedinečnú príležitosť nastaviť procesy podľa vlasných predstáv, prichádzať s novými nápadmi za významnej podpory kolegov z materskej spoločnosti.

Náplň práce

Hlavné zodpovednosti:
- zodpovednosť za riadenie a výsledky spoločnosti
- zodpovednosť za plnenie plánov a personálny stav
- zodpovednosť za plnohodnotný rozvoj spoločnosti
- dodržiavanie vnútropodnikových smerníc a nariadení

Hlavné oblasti pracovnej náplne:
- marketing a predaj
- personalistika
- účtovníctvo a právne záležitosti
- strategické plánovanie a rozhodovanie
- administratívne činnosti

Požiadavky na zamestnanca

- aktívne a samostatné riadenie pobočky
- zodpovednosť za celý slovenský trh v rámci danej pozície
- veľmi dobré obchodné a komunikačné zručnosti
- veľmi dobré organizačné schopnosti
- manažérske zručnosti a time management na pokročilej úrovni
- silné leaderské schopnosti
- tímová práca na veľmi dobrej úrovni
- znalosť problematiky účtovníctva a daní
- znalosť SW a HW
- analytické, no zároveň kreatívne myslenie
- skúsenosť s riadením väčších projektov v rámci spoločnosti

Všetky potrebné informácie týkajúce sa nášho klienta sa dozviete na osobnom pohovore.

  • zázemie v stabilnej spoločnosti s dlhodobou perspektívou

  • priestor pre sebarealizáciu a sebarozvoj

  • zaujímavé finančné ohodnotenie a ďalšie atraktívne zamestnanecké benefity

  • spolupráca s odbornými pracoviskami a poprednými odborníkmi z rôznych oborov

  • ročná zmluva /3 mesiace skúšobná doba/, následne doba neurčitá