Najdite si prácu

Hľadáme administratívnu pracovníčku do Lozorna

Lozorno 1236€ + mesačné bonusy do výšky 300€ (výška mzdy závisí od skúseností a vedomostí kandidáta) TPP

Hľadáme administratívnu pracovníčku s dobrými organizačnými schopnosťami do stabilnej spoločnosti v Lozorne.

Náplň práce

Prac. doba:
 PO-PIA, 7:30 – 15:00

Náplň práce:
- plánovanie a organizovanie
- administratívne práce
- práca v interných systémoch
- plnenie ostatných operatívnych a administratívnych úloh podľa pokynov nadriadených

Požiadavky na zamestnanca

- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni podmienkou!
- dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť a spoľahlivosť
- príjemné a profesionálne vystupovanie

Naším klientom je stabilná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na trhu, pôsobiaca v 26 krajinách sveta. Spoločnosť sa zaoberá výrobou vonkajších panelov a modulov áut – najmä nárazníkov, spojlerov a zadných dverových modulov.

- práca v stabilnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- zabezpečené stravovanie vo firemnej jedálni