Hľadá sa vedúci prevádzky pre slovensko-rakúsku strojársku spoločnosť | PROPLUSCO s.r.o

Hľadá sa vedúci prevádzky pre slovensko-rakúsku strojársku spoločnosť Bratislava od 1200€/brutto, po skúšobnej dobe osobné ohodnotenie v sume 200€ - 300€ TPP

Do menšej strojárskej spoločnosti /cca 9 zamestnancov/ so sídlom v Bratislave, obsadzujeme v spolupráci so slovenským konateľom a majiteľom spoločnosti pozíciu "Vedúceho prevádzky" s potenciálom časom prevziať celé vedenie spoločnosti.

Záujem máme o mladého, ambiciózneho kandidáta skúseného z oblasti výroby, s technickým backgroundom, vyučený strojár by bol viac ako vítaný.

Mal by vedieť pridať ruku k dielu, no zároveň úlohy správne delegovať, rozvíjať ekonomickú stránku spoločnosti, poznať kľúčové slová ako ohraňovací lis, osekávač, nožnice, práca s tenkými plechmi.

Náplň práce

  • Zabezpečovanie plynulého chodu prevádzky.

  • Zodpovedanie za hospodárske výsledky a plnenie stanovených plánov.

  • Prijímanie a zaškoľovanie nových pracovníkov.

  • Vedenie, motivovanie a hodnotenie pracovníkov, rozvíjanie ich odborných schopností a zručností.

  • Vypracovávanie rozpisov pracovných zmien, prideľovanie pracovných činností v rámci prevádzky.

  • Vykonávanie dohľadu nad kvalitou poskytovaného tovaru a služieb zákazníkom.

  • Reportovanie slovenskému konateľovi a majiteľovi spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

technicky zdatný, znalosť čítania technických výkresov
- najlepšie kandidát z výrobnej, strojárskej spoločnosti
- prirodzená autorita
- zodpovedný, spoľahlivý, precízny
- pozitívny vzťah k riadeniu ľudí
- všeobecný prehľad /účtovníctvo, obchod, personalistika/
Nj na aktívnej úrovni, skôr technická

Náš obchodný partner sa venuje výrobe regulačných prvkov pre vzduchotechnické rozvody a spracovaniu tenkých plechov už 12 rokov. Výrobný sortiment a kapacity sú orientované na rakúsky trh, kde odchádza 95% produkcie.

- práca v stabilnej spoločnosti, výroba expandovaná pre rakúsky trh
- menšia firma - rodinný charakter - cca 9 kmeňových zamestnancov
- fixná mzda v závislosti od skúseností kandidáta + po skúšobnej dobe osobné ohodnotenie v rozmedzí od 200€ - 300€
- vízia kariérneho rastu
- skvelý pracovný kolektív zastrešený majstrom výroby
- pracovná doba od 6:00-14:30