Najdite si prácu

Hľadá sa RESEARCHER do personálnej agentúry

Žilina od 900 € brutto základná zložka mzdy + motivujúca variabilná zložka mzdy Plný úväzok
TOP Top badge

Povinná výbava: cit pre prácu s ľuďmi, schopnosť efektívne komunikovať s klientmi a kandidátmi na voľnú pracovnú pozíciu, široký úsmev plný entuziazmu.

Nečakajte monotónnosť a nudu, jedná sa o vzrušujúcu pozíciu plnú spontánnych challengov a variabilných úloh v kancelárií občas aj v teréne.

Náplň práce

Naše očakávania na Vás:

- Realizácia náborových kampaní za účelom obsadenia voľných pracovných pozícií
- Špecifikácia požiadaviek na pracovnú pozíciu, inzerovanie voľných pracovných miest
- Kontaktovanie potenciálnych kandidátov na voľnú pracovnú pozíciu a selekcia najvhodnejších kandidátov
- Príprava, organizácia a vedenie vstupných pohovorov s kandidátmi
- Participácia na marketingových aktivitách spoločnosti (inzercia, letáčiky), reprezentácie spoločnosti na veľtrhoch práce a pod
- Personálne poradenstvo

My Vám poskytneme priestor:

na získanie základných poznatkov z pracovno-právnej agendy,

na zmapovanie nášho revíru pôsobenia, zoznámenie sa s cieľovou skupinou a obchodnými partnermi, rovnako tak so spôsobom našej práce,

na zaučenie do nášho interného ale aj externého softvérového systému, ktorý ukrýva množstvo užitočných a prácu uľahčujúcich vychytávok,

na zdokonalenie sa v komunikácii s ľuďmi, otestujete si svoje schopnosti improvizovať a kľučkovať v rôznych situáciách,

 na oslovovanie potencionálnych uchádzačov o zamestnanie cez rôzne pracovné portály, sociálne siete platené i neplatené, vyhľadávanie a orientovanie sa v rôznych databázach.

Požiadavky na zamestnanca

- prax v obore vítaná
- časová flexibilita
- rýchle jednanie
- profesionalita
- prirodzená schopnosť vytvárania profesionálnych vzťahov
- rýchla tímová aj pracovná adaptácia
- precíznosť
- kreatívne myslenie
- optimisticky naladená a empatická osobnosť
- organizačné schopnosti (najmä schopnosť zorganizovať si vlastný čas)
- aktívny vodič

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní Vaše želania rýchlo a kvalitne.

Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.

Viac pracovných pozícií nájdete na https://proplusco.sk/praca/trvaly-pracovny-pomer.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

- práca v spoločnosti, ktorá už 24 rokov neohrozene pôsobí na trhu
- mladý, príjemný a hlavne pohodový kolektív
- zaujímavý a motivujúci odmeňovací systém
- vytváranie nových profesijných kontaktov a vzťahov
- personálne know-how
- možnosť osobného rozvoja
- teambuildingy a firemné akcie