Najdite si prácu

Finančný kontrolór v menšej rodinnej spoločnosti.

Banská Bystrica 1800 € brutto plný úväzok
TOP Top badge

Hľadáme, samostatného a odborne zdatného "Finančného kontrolóra" pre  výrobnú spoločnosť.

Náplň práce

Hľadáme Finančného kontrolóra orientovaného na výsledky s cieľom zefektívniť finančné operácie spoločnosti. Vyhovujúcim kandidátom je pre nás človek s analytickým myslením (s vysokoškolským vzdelaním v oblasti účtovníctva alebo financií), dobrým time managementom a znalosťou s účtovníctva.

Zodpovednosti finančného kontrolóra

- pripravovanie mesačných finančných reportov
- analyzovanie finančných dát
- sledovanie a príprava výkazov ziskov a strát
- podieľanie sa na tvorbe rozpočtových procesov
- vedenie finančných transakcií
- zefektívnenie účtovných funkcií a operácií
- tvorenie plánov podporujúcich finančný rast
- vyhodnotenie a príprava kľúčových rizík
- koordinovanie auditových procesov
- spolupracovanie s výrobným a dodávacím tímom v snahe zabezpečiť, čo najlepšie výsledky
- dohliadanie na efektívne a včasné spracovanie miezd

Požiadavky na zamestnanca

- prax na obdobnej pozícií podmienkou
- výborné komunikačné schopnosti
- anglický jazyk na úrovni C1 slovom aj písmom
- finančné a analytické zručnosti
- pozitívne myslenie
- proaktívny prístup pri riešení problémov
- ekonomické vzdelanie podmienkou

Našim klientom je popredná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou produktov na zlepšovanie bezpečnosti vo výškach a bezpečnosti pri práci.

- práca v stabilnej a prudko sa rozvíjajúcej výrobnej spoločnosti
- medzinárodne pracovné prostredie
- možnosť sebarealizácie a nastavenia procesov
- príjemný pracovný kolektív