Expedient skladu | PROPLUSCO s.r.o
Viac informácii Ok
Hľadáte ľudí, ste firma?
Hľadáte zamestnancov pre svoju firmu?
Pomôžeme Vám.
Vyplňte dátum
Vyplňte miesto
Vyplňte počet ľudí
Overte identitu

Najdite si prácu

Expedient skladu Bratislava 800 EUR brutto + príplatky TPP

Hľadáte fyzicky nenáročnú prácu v stabilnej a spoľahlivej spoločnosti z oblasti logistiky? Chceli by ste mať voľné víkendy a pracovať 8 hodín denne? Máte základné znalosti práce s počítačom? Tak neváhajte a zašlite nám svoj životopis.

Náplň práce

- príjem a výdaj tovaru
- základná práca s počítačom a s Excelom
- práca s interným systémom (znalosť nie je potrebná - zaškolenie je samozrejmosťou)
- ostatné činnosti podľa pokynov nadriadeného

Požiadavky zamestnanca

- zodpovednosť a spoľahlivosť
- základná znalosť práce s PC
- ochota učiť sa
- tímový duch

Našim klientom je spoločnosť zameraná na námornú a leteckú prepravu, logistiku, špedíciu a skladovanie.

- stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
- čisté a príjemné pracovné prostredie
- práca v mladom kolektíve
- práca v jednozmennej prevádzke s VOĽNÝMI VÍKENDMI
- 8 HODINOVÝ PRACOVNÝ ČAS
- úplné zaškolenie
- gastrolístky v hodnote 3,80 € PLNE HRADENÉ ZAMESTNÁVATEĽOM
- príplatky za nadčasy
- možnosť náhradného voľna za nadčasy

Zaregistrovať sa
Zanechať správu
Momentálne sme offline, zanechajte nám správu
Odoslať