Expedient skladu na jednu zmenu s voľnými víkendami | PROPLUSCO s.r.o

Expedient skladu na jednu zmenu s voľnými víkendami Bratislava 800 EUR brutto + príplatky TPP

Láka Vás práca v sklade a zároveň aj administratíva? Chceli by ste mať voľné víkendy, večery a pracovať 8 hodín denne? Máte základné znalosti práce s počítačom?

Zašlite nám svoj životopis a staňte sa súčasťou tímu medzinárodnej logistickej firmy!

Náplň práce

- príjem a výdaj tovaru
- zapisovanie údajov do interného systému (plné zaškolenie je samozrejmosťou)
- práca je vykonávaná vo dvojici - budete mať svoje pevné stanovište
- ostatné činnosti podľa pokynov nadriadeného

PRACOVNÁ DOBA: 08:00 - 16:00

Požiadavky na zamestnanca

- zodpovednosť a spoľahlivosť
- základná znalosť práce s PC
- ochota učiť sa a tímový duch

Naším klientom je spoločnosť zameraná na námornú a leteckú prepravu, logistiku, špedíciu a skladovanie.

- stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
- čisté a príjemné pracovné prostredie
- práca v mladom kolektíve
- práca v jednozmennej prevádzke s VOĽNÝMI VÍKENDMI
- 8 HODINOVÝ PRACOVNÝ ČAS
- úplné zaškolenie
- gastrolístky v hodnote 3,80 € PLNE HRADENÉ ZAMESTNÁVATEĽOM
- príplatky za nadčasy
- možnosť náhradného voľna za nadčasy