Najdite si prácu

Expedient - dlhodobá brigáda/živnosť na 1 zmenu v Hlohovci

Hlohovec 6,20€/hod. brutto - brigáda, 8,30€/hod. - živnosť brigáda

Do bitúnku v Hlohovci hľadáme fyzicky zdatných EXPEDIENTOV so skúsenosťami na obdobnej pracovnej pozícii.

Práca v 1 zmennej prevádzke (8,5h) na brigádu alebo živnosť a po vzájomnej spokojnosti možný prestup priamo do kmeňa spoločnosti.
Pozícia je vhodná pre ranné vtáčatá, pracovať začíname už od 04:00 ráno.

Náplň práce

- Logistika a manažovanie šoférov,
- práca s dodacími listami a pomocné administratívne práce,
- manipulácia s mäsom,
- váženie a príprava na expediciu.

Požiadavky na zamestnanca

- Predchádzajúce skúsenosti PODMIENKOU,
- logické myslenie a komunikatívnosť,
- samostatnosť a fyzická zdatnosť,
- preukaz na prácu s potravinami.

Spoločnosť, pre ktorú pozíciu obsadzujeme, sa zaoberá mäsiarskymi prácami, odporážaním ošípaných a hovädzieho dobytka.

- 1 zmenná doobedná prevádzka,
- možnosť prestupu do kmeňa spoločnosti,
- možnosť práce na brigádu alebo živnosť.