Najdite si prácu

Elektrotechnik

Senec od 1000 EUR/mesiac v závislosti od skúseností TPP
TOP Top badge

Pre nášho medzinárodne pôsobiaceho klienta z oblasti výroby strojov a zariadení na báze senzorov v recyklačnom, potravinárskom a ťažobnom priemysle hľadáme šikovného elektrotechnika.

Náplň práce

- mechanická montáž strojov a elektronických podskupín strojov
- preberanie materiál zo skladu a kontrola jeho kvantity a kvality
- dodržiavanie požadovanej kvality výrobkov
- vykonávanie príležitostných servisov strojov u zákazníka podľa znalostí a skúseností

Požiadavky na zamestnanca

- ukončené SŠ vzdelanie elektrotechnického smeru
- prax s prácou s elektrotechnickými zariadeniami je vítaná
- manuálna zručnosť a chuť vzdelávať sa
- samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
- § 21 výhodou

Medzinárodná spoločnosť, ktorá už viac ako 40 rokov inovuje riešenia založené na senzoroch s cieľom optimalizovať produktivitu zdrojov, vyrábajúca stroje a zariadenia na báze senzorov, ktoré triedia a spracovávajú materiály v recyklačnom, potravinárskom a ťažobnom priemysle.

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- práca v jednozmennej prevádzke v čistom pracovnom prostredí
- 50% z 13-tej mzdy bez nadväznosti na firemné výsledky
- ročný bonus
- príspevok do DDS
- príspevok na údržbu pracovného oblečenia 2x do roka
- finančnú odmenu za senioritu
- náborovú prémiu za odporúčaného kandidáta 1000€
- v prípade práce nadčas, príplatky nad rámec zákonníka práce
- 2 dni pracovného voľna nad rámec zákonníka práce
- stravné lístky v hodnote 5,10€ nad rámec zákonníka práce vo forme gastro karty
- bezplatné školenia v rámci náplne práce
(oprávnenie na obsluhu VZV, práca so žeriavom a viazačov bremien, aktualizačné elektrotechnické odborné prípravy, zvyšovanie elektrotecnickej sposobilost §21,§22 a §23)
- finančný príspevok na vzdelávanie - anglický jazykový kurz
- možnosť zúčastniť sa firemných športových aktivít – futbal, tenis, stolný tenis, volejbal, Multisport karta
- možnosť servisných služobných ciest
- zamestnanecká autobusová doprava