Elektromechanik v Strečne so zabezpečenou dopravou ZDARMA. | PROPLUSCO s.r.o

Elektromechanik v Strečne so zabezpečenou dopravou ZDARMA. Žilina, Martin, Žilinský kraj, Ružomberok nástup: 4,41 € brutto/hod. + príplatky, po zaučení: 4,82 € - 5,52 € brutto/hod. TPP

Ponúkame perspektívnu prácu na pozícii "elektromechanik - údržbár" v úspešnej švajčiarskej spoločnosti pri Žiline s nadpriemernými platovými podmienkami.

Náplň práce

Hľadáte stabilné zamestnanie plné zaujímavých a motivujúcich benefitov? Ponúkame Vám stabilnú a perspektívnu prácu v úspešnej švajčiarskej spoločnosti v Strečne pri Žiline s motivujúcimi platovými a pracovnými podmienkami.

Pre zabehnutú prevádzku v Strečne hľadáme elektromechanika, ktorého náplňou práce bude:

- zabezpečenie prevádzkyschopnosti výrobného zariadenia na zverenom pracovisku,

- včasné a kvalitné odstránenie elektrických prevádzkových porúch,
- predkladanie návrhov na vylepšenie alebo úpravu technológie,
- bežná a preventívná údržba technologického zariadenia,
- evidencia zmien, porúch a denných opráv na zariadeniach,
- vykonávanie bežných a stredných opráv na zariadeniach,
- vykonávanie opráv a výmeny jednotlivých trás elektrického vedenia pre zabezpečenie výrobnej prevádzky,
- vykonávanie a odstraňovanie bežných elektrických porúch v budove.

*** Pre viac podrobnejších informácií volajte na 0910 419 737 alebo píšte na viera.valjaskova@proplusco.sk ***

Ponúkame Vám benefity aké nedostanete nikde inde:

- Zaujímavé motivujúce platové ohodnotenie - priemerný mesačný plat 1 450 € brutto.
- Dochádzkové a prevádzkové prémie - už v skúšobnej dobe.
- Nástupný a odporúčací BONUS dostanete iba u nás.
- ZDARMA autobus zo Žiliny, Martina a Ružomberka.
- Možnosť týždenných ZÁLOH.
Stabilita - nemusíte mať obavy z hromadného prepúšťania.
- Práca v medzinárodnej firme, ktorá má dobré meno a stabilné a významné postavenie na trhu.
- Bezproblémová komunikácia a spolupráca, 24 hodinová podpora naším koordinátorom. Každého nášho zamestnanca si veľmi vážime a preto k nemu aj tak pristupujeme.

Požiadavky na zamestnanca

- vek min. 18 rokov,
- vzdelanie v odbore elektromechanik,
- odborná spôsobilosť podľa Vyhlášky č. 508/2009, §21 alebo vyšší,
- znalosti práce s PC (MS Windows 7 a vyšší, MS Office 2010, údržbársky softvér),
- spoľahlivosť, samostatnosť, precíznosť,
- analytické a logické myslenie,
- znalosť anglického jazyka výhodou,
- seriózny a zodpovedný prístup k práci.

Spoločnosť, pre ktorú je daná ponuka obsadzovaná, sa zaoberá výrobou kameninových kuchynských drezov. Pri výrobe využíva inovatívne stroje a technologické postupy.
Dlhoročné úspešné pôsobenie na Slovensku v meste Žilina vyústilo do stavby novej výrobnej haly v Strečne, ktorá postupne naberá nových pracovníkov.

- Atraktívne mzdové ohodnotenie s priemerným platom 1 450 € brutto/mesačne.
- Nástupný a odporúčací BONUS.
- Možnosť týždenných záloh.
- Základná nástupná mzda: 4,41 € brutto/hod, po zaučení možnosť navýšenia od 4,82 € brutto/hod do 5,52 € brutto/hod.
- Zákonné príplatky - nočná zmena, sobota, nedeľa, sviatok, sťažené prostredie.
- Mesačné benefity (výkonnostný, prevádzkový, dochádzkový bonus).
- 4,50 € stravný lístok.
- Letný a zimný bonus v hodnote 270 €.
- Zabezpečená autobusová doprava ZDARMA zo smeru Žilina, Martin a Ružomberok.
- 12 hodinové zmeny (2 dni ranná 06:00 - 18:00, 2 dni voľno, 2 dni nočná 18:00 - 06:00, 2 dni voľno).
- Pracovné oblečenie ušité na mieru a zabezpečené jeho pravidelné čistenie.