Najdite si prácu

Elektrikár v medzinárodnej spoločnosti

Dunajská Streda 975 EUR + bonusy min. v rozpätí od 100-150 EUR plný uväzok
TOP Top badge

Práca vhodná aj pre absolventa. Požadovaná technická zručnosť.

Náplň práce

- montáž eskalátorov, resp. pohyblivých chodníkov
- ťahanie káblov, zapájanie LED svetiel
- čítanie technických výkresov
- ručné opracúvanie strojných súčastá pilovaním, rezaním, sekaním, vyrovnávaním, ohýbaním, brúsením, vŕtaním a vystruhovaním
- elektrická kontrola eskalátorov, resp. pohyblivých schodíkov
- samostatné nastavovanie strojov
- samostatné prestavovanie strojov v prípade ich chybného nastavenia

Požiadavky na zamestnanca

- vzdelanie v odbore elektotechnika
- odborná spôsobilosť podľa §21, vyhl. č. 508/2009 Z.z.

Spoločnosť je svetovou jednotkou v predaji eskalátorov a európskou jednotkou v predaji výťahov.

- mesačný bonus
- strava zadarmo
- možnosť kariérneho postupu 2x v roku s úpravou mzdy
- príspevok na dochádzanie podľa vzdialenosti (km)
- kafetéria program
- vianočná odmena
- ročný bonus
- motivačný program "Nájdi si svojho kolegu"
- bonus za zlepšovacie návrhy