Najdite si prácu

Dokladač/ka tovaru v obchodnom reťazci v Púchove

Púchov 5,51 €/hod. TPP

Hľadáme šikovných pracovníkov na TPP do obchodného reťazca v Púchove na pozíciu dokladač/ka tovaru do pridelených regálov.

Náplň práce

  • príprava tovarov na vykladanie do regálov,

  • manipulácia s tovarom, potravinami alebo nápojmi,

  • kontrola pridelených rajónov a starostlivosť o priradené regále,

  • dopĺňanie chýbajúceho tovaru v regáloch,

  • pomocné práce na predajni.

Požiadavky na zamestnanca

  • nutnosť vlastniť preukaz pre prácu s potravinami

  • vek od 18 rokov

Naším klientom je obchodná značka reťazca nemeckých supermarketov, hypermarketov a obchodných domov prevádzkovaných okrem Nemecka aj na území Česka, Slovenska, Poľska, Chorvátska, Bulharska, Rumunska a Moldavska.

  • Mzda: 5,51 €/hod brutto

  • práca je vhodná pre ženy na MD/RD,

  • 2 zmenná prevádzka - ranná zmena (7-14), poobedná zmena (14-21)

  • možnosť dlhodobej spolupráce,

  • príspevok na stravovanie za každý odpracovaný deň,

  • príplatok za prácu v sobotu 1,61 €/hod - pravidelná prevádzka,

  • príplatok za prácu v nedeľu 3,22 €/hod - pravidelná prevádzka,

  • príplatok za nadčas 25% z priemernej hodinovej mzdy.