Do závodnej jedálne hľadáme Výdajcov stravy a Pomocné sily do kuchyne

Bratislava-Devínska Nová Ves 4 € - 6,60 €/h Brigáda

Ponúkame Vám dlhodobú a stabilnú brigádu na dohodu/živnosť s týždenným vyplácaním. Stanete sa súčasťou jedného z najväčších zamestnávateľov na Slovensku! Denne máte dve jedlá zdarma.

Náplň práce

Staňte sa súčasťou jedného z najväčších zamestnávateľov na Slovensku! Ponúkame Vám dlhodobú brigádu s týždenným vyplácaním

Náplň práce:
výdaj celodennej stravy
- balenie stravy
- kontrola a udržiavanie čistoty v kuchyni
- pomocné práce v kuchyni
- umývanie riadu
- čistenie surovín

Plat:

- Výdajca stravy 4,90 €/h (na dohodu), 6,60 €/h (živnosť): vydávanie stravy zamestnancom
- Pomocná sila v kuchyni 4 €/h (na dohodu), 5,40 €/h (živnosť): udržiavanie čistoty, pomocné práce pri spracovaní surovín, umývanie riadu

Pracovný čas:
 PO-PIA, 6:00-18:00, možnosť dohodnúť zmenu v tomto pracovnom čase

Požiadavky na zamestnanca

- platný potravinársky preukaz
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- predchádzajúca prax na obdobnej pozícii výhodou

Spoločnosť je najväčšou gastronomickou skupinou pôsobiacou na slovenskom trhu.

- týždenné vyplácanie pri práci na dohodu
- stabilná a dlhodobá brigáda
- možnosť práce na živnosť  alebo na dohodu
- možnosť využiť firemnú dopravu
- 2 jedlá denne zdarma

OSPRAVEDLŇUJEME SA, NIE JE MOŽNÉ VYBRAŤ DÁTUM BRIGÁDY.