Do medzinárodnej spoločnosti v Považskej Bystrici hľadáme výrobných pracovníkov

Považská Bystrica 881 € - 1096 €/btt. TPP

Krátky popis

Hľadáme výrobných pracovníkov na pracovnú pozíciu lisér.

Náplň práce

Si zodpovedný, nevadí Ti práca na tri zmeny a chceš pracovať vo výrobe? Ponúkame Ti pracovnú ponuku liséra v spoločnosti s celosvetovou pôsobnosťou

Prac. doba:
- práca na 3 zmeny (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00)

Náplň práce:
- lisovanie tesnení
- vizuálna kontrola

Požiadavky na zamestnanca

- manuálna zručnosť
- zodpovednosť a spolahlivosť
- seriózny prístup k práci
- ochota pracovať v 3 – zmennej prevádzke

Naším klientom je kórejská spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou, ktorá sa zameriava na výrobu gumových tesniacich systémov pre osobné automobily. Vo svojom slovenskom závode vyrába tesnenia dverí, okien, kufra a motorového priestoru. Je dodávateľom tesnení pre automobily značiek Kia, Hyundai, Škoda a Volkswagen.

- pravidelná valorizácia mzdy
- kariérny rast