Dlhodobá práca pre mužov s týždenným vyplácaním - vodič retraku !

dohoda 5.90€/hod. brutto, živnosť 8€/hod. brutto brigáda

Ponúkame dlhodobú prácu pre skúsených retrakárov v 3-zmennej prevádzke v Seredi.

Náplň práce

  • Obsluha VZV - retrak

  • zodpovednosť za uskladnenie tovaru

  • príprava tovaru pre jeho ďalšiu expedíciu

  • práca v 3-zmennej prevádzke

  • možnosť práce na dohodu aj na živnosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Skúsenosť s prácou na retraku PODMIENKOU

  • platný preukaz VZV - oprávnenie W1

  • zodpovedný prístup k práci

Naším klientom je spoločnosť zaoberajúca sa skladovacími, baliacimi a dopravnými službami a riadením dodávateľského reťazca. Zamestnáva cez 19 000 ľudí a je rozšírená po celom svete. Na Slovensku pôsobí od roku 1999 a poskytuje svoje služby mnohým významným klientom rôznych odvetví, ako sú potraviny, či spotrebný tovar.