Dlhodobá brigáda v Turanoch - obsluha plnoautomatizovanej linky na výrobu dlažby.

Turany, Martin, Žilinský kraj 5,30 € brutto/hod. Brigáda

Krátky popis

Ponúkame dlhodobú brigádu v Turanoch vo výrobe dlažby.

Náplň práce

- obsluha plnoautomatizovanej linky na výrobu dlažby,
- manuálna práca pri výrobe dlažby,
- práca v 2-zmennej prevádzke (Ranné zmeny 6:00 - 14:15, Poobedné zmeny 14:00 - 22:15).

Požiadavky na zamestnanca

- manuálna zručnosť,
- Znalosť práce s PC nutnosťou!!
- spoľahlivosť,
- zodpovednosť,
- ochota pracovať.

Spoločnosť, pre ktorú je brigáda obsadzovaná sa zaoberá výrobou zámkovej dlažby sústredenej priamo v obci Turany.

- 5,30 € brutto/hod. + stravný lístok v hodnote 4,50 €.
- Dochádzkový bonus - 30 €.
- Práca iba na 2 zmeny.