Dlhodobá brigáda v Seredi s týždenným vyplácaním - Operátor výroby

Sereď brigáda 4,50€/hod. btt, živnosť 6€/hod. brigáda

Priamo v Seredi ponúkame stabilnú prácu OPERÁTORA VÝROBY na dohodu alebo živnosť v 2 zmennej prevádzke.

Náplň práce

- obrusovanie hliníkových výrobkov
- opracovávanie skeletu do spätných zrkadiel
- ostatné činnosti podľa pokynu nadriadeného

Pracuje sa v 2 zmennej prevádzke.

ranná/denná:  PO - PIA       06:00 - 18:00 / 14:30 (2x do týždňa)
poobedná:       PO - PIA       14:00 - 22:00

V prípade potreby práca v sobotu - možnosť nadčasov.

Požiadavky na zamestnanca

- zodpovednosť, spoľahlivosť a flexibilita
- záujem o dlhodobú spoluprácu

Pozíciu obsadzujeme spoločnosť so sídlom v Seredi, ktorá sa venuje výrobe produktov tlakového liatia (odliatky) z hliníkových a zinkových zliatin.

- možnosť práce na dohodu alebo živnosť
- dlhodobá spolupráca
- v prípade brigády týždenné vyplácanie