Dlhodobá brigáda v potravinárskej výrobe v obci Boleráz pri Trnave! | PROPLUSCO s.r.o

Dlhodobá brigáda v potravinárskej výrobe v obci Boleráz pri Trnave! Trnava 4€/brutto + príspevok za dochádzanie 4€/deň Dohoda

Krátky popis

Chcete stabilnú brigádu, ktorá Vám bude voňať?

Hľadáme šikovných mužov a ženy do potravinárskej výroby - pudingy, šumienky v obci Boleráz okres Trnava. Jedná sa o nenáročnú prácu, kde nepotrebujete žiadnu prax, všetko Vás naučíme a zaškolíme na mieste.

Čo ponúkame?

DLHODOBÚ stabilnú brigádu s príspevkom na dopravu, možnosťou prejsť na TPP a TÝŽDENNÝM VYPLÁCANÍM. V prípade záujmu neváhajte a kontaktujte nás na tel. čísle 0902 971 283 alebo mailovo barbora.scasna@proplusco.sk

Náplň práce

- príprava tovaru na expedíciu
- zásobovanie výroby potrebným materiálom (fólie, palety)
- pomocné práce pri výrobe (nie obsluha linky)

Požiadavky na zamestnanca

- chuť pracovať
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- flexibilita

Klient, pre ktorého je obsadzovaná brigáda je medzinárodne činná spoločnosť s pobočkami na všetkých kontinentoch, pôsobiaca v potravinárskom priemysle.

- stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
- dlhodobá brigáda - istota, že budete pracovať každý deň
- TÝŽDENNÉ VYPLÁCANIE - peniaze na účte už na ďalší týždeň!
- kompletné zaškolenie
- jednoduchá a nenáročná práca
- žiadne nočné zmeny
- dochádzkový bonus 4€/deň