Dlhodobá brigáda v obchodnom reťazci s týždenným vyplácaním !

Bratislava 4,70-6,60 €/h Brigáda
TOP Top badge

Hľadáte dlhodobú brigádu? Ponúkame prácu vhodnú pre všetkých v obchodnom reťazci s týždenným vyplácaním!
Máte možnosť výberu pracovnej pozície z viacerých možností. Môžete si vybrať a dopredu naplánovať zmeny, ktoré Vám budú viac vyhovovať.

Náplň práce

Plat (brutto):
- pokladník: na dohodu: 4,90 €/hod., na živnosť: 6,60 €/hod.
- obsluha lahôdok: na dohodu: 4,70 €/hod., na živnosť: 6,30 €/hod.
- pekár: na dohodu: 4,70 €/hod., na živnosť: 6,30 €/hod.

Pracovný čas:
- 8 hodinové zmeny, alebo 12 hodinové zmeny

Čo ťa čaká?
Pozícia pokladník:
zaznamenávanie nákupných položiek do registračnej pokladne
- príjmanie hotovosti, stravných lístkov, platobných kariet a vydávanie hotovosti za uskutočnený nákup
- zodpovedanie za hotovosť v pokladni, prepočítanie a odovzdávanie dennej tržby

Pozícia obsluha lahôdok:
obsluha zákazníkov na pulte s lahôdkami
- váženie a krájanie ponúkaného tovaru
- dokladanie tovaru na pultovom úseku

Pozícia pekár:
vykonávanie pekárenských prác
- príprava a spracovanie pekárenských surovín
- kontrola kvality hotových výrobkov
- obsluhovanie a základná údržba pekárskych strojov a zariadení

Požiadavky na zamestnanca

Čo od teba očakávame?
- skúsenosti z obchodného reťazca
- samostatnosť a spoľahlivosť
- zodpovedný prístup k práci
- ochota a chuť pracovať
- potravinársky preukaz

Spoločnosť sa zaoberá predajom potravinárskeho a spotrebného tovaru.

- príjemné pracovné prostredie
- možnosť robiť nadčasy
- flexibilný pracovný čas (možnosť plánovania zmien)
- pobočky po celej Bratislave (možnosť výberu)
- príplatky za víkendy a sviatky
- týždenné vyplácanie

OSPRAVEDLŇUJEME SA, NIE JE MOŽNÉ VYBRAŤ DÁTUM BRIGÁDY.