Najdite si prácu

Dlhodobá brigáda - skladník mäsových výrobkov !

Sereď 7,30€/hod. brutto brigáda

Hľadáme šikovných a fyzicky zdatných zamestnancov do skladu s mäsovými výrobkami. V prípade záujmu volajte na telefónne číslo 0911 202 158 alebo 0910 371 363.

Náplň práce

  • práca v sklade

  • balenie, nakladanie, fóliovanie paliet

  • práca s paletovým vozíkom a dovoz paliet na určené miesto prostredníctvom vozíka

  • pracovná doba: Utorok, Streda, Piatok, Nedeľa (17:00 - 1:00)

Požiadavky na zamestnanca

  • platný preukaz na NZV

  • potravinársky preukaz

  • lekárska prehliadka

  • fyzická zdatnosť

Spoločnosť sa zaoberá predajom potravinárskeho a spotrebného tovaru. Pôsobí vo viacerých štátoch Európy.

  • stravné lístky

  • stabilná spoločnosť