Dlhodobá brigáda na balení so zabezpečenou dopravou - práca na 2 zmeny

Žilinský kraj, Gbeľany 5 € brutto/hod. + dochádzkový bonus 150 € brigáda

Hľadáme šikovných brigádnikov na balenie do výrobnej spoločnosti.

Náplň práce

- balenie rôznych komponentov,
- ručná manipulácia s tovarom,
- pomocné práce,
- práca na 2 zmeny - ranné a poobedné.

Požiadavky na zamestnanca

- manuálna zručnosť,
- práca vhodnejšia pre mužov,
- zodpovednosť,
- chuť pracovať.

Spoločnosť, ktorá sa zaoberá najmä konečnou úpravou povrchov, lakovaním a balením dielov z automobilového priemyslu.

- dochádzkový bonus až 150 € pri odpracovaní celého mesiaca,
- odporúčací bonus za nového zamestnanca 100 €
- zabezpečenie a preplácanie dopravy z celého Žilinského kraja,
- možnosť práce aj na TPP, alebo Živnosť,
- výplata každý týždeň.

OSPRAVEDLŇUJEME SA, NIE JE MOŽNÉ VYBRAŤ DÁTUM BRIGÁDY.