Dlhodobá brigáda ako zásobovač výrobnej linky/feeder v Bytči.

Bytča, Žilinský kraj 4,74€/hodina + príplatky brigáda

Ponúkame Vám brigádu vo výrobnej automotive spoločnosti ako zásobovač linky na 3 zmeny.

Náplň práce

Čo pozícia zásobovača výrobnej linky/feedera obnáša:

- zásobovanie linky rôznymi druhmi materiálu zo skladu pomocou "včielky",
- obsluhovanie pracovníkov, ktorí montujú jednotlivé komponenty,
- práca na 3 zmeny.

Požiadavky na zamestnanca

- manuálna zručnosť,
- zodpovednosť,
 -precíznosť,
- dochvíľnosť,
- SAMOSTATNOSŤ.

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle, zameraná na montáž dverových modulov.

- zabezpečená doprava z Kysuckého Nového Mesta,
- pokojné a čisté pracovné prostredie,
- základná mzda 4,74 € brutto/hod.,
- príplatky za nočné zmeny podľa Zákonníka práce,
- možnosť dlhodobej spolupráce.

OSPRAVEDLŇUJEME SA, NIE JE MOŽNÉ VYBRAŤ DÁTUM BRIGÁDY.