Dispečerka/ Dispečer cestnej dopravy | PROPLUSCO s.r.o

Dispečerka/ Dispečer cestnej dopravy Senec od 1200€/ mesiac Brutto TPP

Pre slovenskú spoločnosť zaoberajúcu sa medzinárodnou a vnútroštátnou dopravou, hľadáme dynamického človeka na pozíciu Dispečerka/ Dispečer cestnej dopravy.

Náplň práce

- Koordinácia vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy
- komunikácia s dopravcami a partnermi
- vyjednávanie prepravných podmienok
- cenotvorba a príprava zmlúv
- operatívne riešenie zmien a reklamácií
- spracovanie agendy súvisiacej s prepravou, koordinácia a kontrola plnenia objednávok

Požiadavky na zamestnanca

- Nutná znalosť Anglického alebo Nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
- samostatnosť pri plnení úloh
- schopnosť analyzovať a riešiť problémy
- komunikatívnosť (jednanie s ľuďmi)
- tvorivý a dynamický prístup
- organizovanie a plánovanie práce
- tímový duch
- predchádzajúce obchodné skúsenosti sú veľkou výhodou

Slovenská spoločnosť zaoberajúca sa medzinárodnou a vnútroštátnou dopravou, ako aj komplexnými logistickými riešeniami.

- mesačné odmeny
- firemné akcie
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- potenciál kariérneho rastu